Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

فیلم داستانی:

 

 

در ساخت یک فیلم داستانی مراحل مختلف پیش تولید، تولید و پس تولید پشت سر گذاشته می شود تا یک قصه یا ماجرا توسط بازیگران فیلم به نمایش درآید.

"پیش تولید" شامل نگارش متن فیلمنامه، انتخاب بازیگران و عوامل فنی همچون گروههای تولید، کارگردانی، تصویربرداری، صدابرداری، صحنه، گریم و ... ، انتخاب لوکیشن و محل های تصویربرداری می باشد.

"تولید" از شروع تصویربرداری تا پایان تصویربرداری را شامل می شود.

"پس تولید" تدوین ، صداگذاری و آهنگسازی مرحله پس تولید در یک پروژه می باشد.

با توجه به علاقه بینندگان تلویزیونی به فیلم های داستانی و قصه گو، ادارات، سازمان ها و شرکت ها می توانند جهت فرهنگسازی و فعالیت های تبلیغاتی خود این ساختار موثر را مد نظر قرار دهند.

شرکت فیلمسازی دوربین نگار خلیج فارس جهت دستیابی به اهداف مجموعه شما، ضمن مشاوره رایگان، آماده تهیه، تولید و پخش فیلم داستانی در شبکه های سراسری و استانی می باشد.

 

 

 

 

برنامه تلویزیونی:

 

تلویزیون به عنوان مهمترین رسانه، میتواند ارائه دهنده فضایی مناسب و تاثیرگذار در زمینه تبلیغات، ارائه مفهوم یا کالا، معرفی برند و ... پیش روی مخاطبان قرار گیرد.

با توجه به ضریب نفوذ بالای تلویزیون در میان اقشار جامعه و اعتمادی که به این رسانه وجود دارد، تبلیغات در آن بسیار اثر بخش است.

یکی از گزینه های حضور ادارات و سازمان ها در تلویزیون فارغ از تیزرهای تبلیغاتی ، برنامه های مشارکتی تلویزیون است که میتوان از آن به عنوان پایگاهی محکم و مطمئن نسبت به ارائه مفهوم و مطلوب سفارش دهنده با فضایی بسیط تر از یک تیزر تلویزیونی با امکاناتی متفاوت و نتیجه ای موثر بهره برد.

برنامه های مشارکتی تلویزیون به دلیل مدت زمان طولانی تری که نسبت به آگهی های بازرگانی داشته، لذا هزینه تولید و پخش بسیار کمتری نسبت آگهی های بازرگانی دارند.

شرکت فیلمسازی دوربین نگار خلیج فارس آماده است تا بهترین برنامه های مشارکتی را با حضور چهره های شناخته شده تلویزیون، سینما و ورزش تهیه و از شبکه های سراسری و استانی پخش نماید.

شرکت فیلمسازی دوربین نگار خلیج فارس ضمن مشاوره رایگان، آماده تولید و پخش برنامه های مشارکتی جهت دستیابی به اهداف مجموعه شما، در شبکه های سراسری و استانی می باشد.