Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

انیمیشن:

 

 

انیمیشن طراحی‌هایی نیست که حرکت می‌کنند، بلکه حرکت‌هایی هستند که طراحی شده‌اند... "نورمن مک لارن"

انیمیشن تکنیکی است که در آن هر فریم فیلم به صورت انفرادی چه به صورت یک نرم افزار تخصصی انیمیشن توسط کامپیوتر و یا عکاسی از یک تصویر و یا ایجاد تغییرات مکرر کوچک در یک واحد مدل تولید و سپس تصویربرداری می شوپد .

قالب های مختلف انیمیشن

1- انيميشن دو بعدی

2- انيميشن سه بعدی

3- تکنيک های تلفيقی

4- انيميشن کامپيوتری

تیزرسازی که در حال حاضر یکی از کاربردی ترین بخشهای انیمیشن معاصر به‌شمار می رود، در حال تبدیل شدن به یک صنعت گسترده و فراگیر است.

شرکت فیلمسازی دوربین نگار خلیج فارس ضمن مشاوره رایگان، آماده تولید و پخش قالب های مختلف انیمیشن با بهترین کیفیت، جهت دستیابی به اهداف مجموعه شما می باشد.

 

 

 

 

 

موشن گرافیک:

 

موشن گرافیک یا گرافیک متحرک، یکی از مدرنترین رسانه‌های تصویری حرکتی است که در روند انتقال پیام و محتوا کمک شایانی می‌کند. سبکی جذاب و ساده که محتوا را به سادگی انتقال می دهد. این گونه محصولات از نظر زمان پخش معمولا در حدود ۱۰ ثانیه تا یک دقیقه بوده و از هزینه تولید کمتری نسبت به انیمیشن برخوردارند

قابلیت انعطاف پذیری آن در رسانه های مختلف سبب می شود تا اشتراک گذاری این محتوا با سرعت و تعداد بیشتری انجام شود .

در ابتدا از موشن گرافیک برای متحرک سازی آرم و لوگوی شبکه های تلویزیونی، کمپانی های سینمایی و برخی دیگر از شرکت ها و یا رویدادها استفاده می شد اما کم کم دامنه ی استفاده از گرافیک متحرک گسترش یافت و برخی از تکنیک های سینمای و فیلم سازی، همچون صداگذاری حرفه ای و ... نیز به آن وارد شد. هزینه های به نسبت پائین تر موشن گرافیک در مقایسه با انیمیشن سه بعدی ، باعث شده این سبک، نقش ویژه ای در تبلیغات و اطلاع رسانی رسانه ای پیدا کند.

این ویژگی ها باعث می شود همه ی کسب و کارها برای انتخاب موشن گرافیک به عنوان ابزار اصلی انتقال محتوا در بازاریابی محتوا یقین پیدا کنند. با اطمینان آینده بازاریابی ویدئویی در دست موشن گرافیک است .

شرکت فیلمسازی دوربین نگار خلیج فارس ضمن مشاوره رایگان، آماده تولید و پخش انواع موشن گرافیک با به روزترین تکنیک ها، جهت دستیابی به اهداف مجموعه شما می باشد