Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

مستند صنعتی:

 

 

مستند صنعتی, نوعی فیلم مستند است که به منظور معرفی فعالیت های مختلف در واحد های صنعتی و کارخانجات ساخته می شوند. فیلم های صنعتی بیشتر دارای محتوای فنی، آماری و اطلاعاتی می باشند.

یک فیلم صنعتی می تواند با مضمون های متفاوتی ساخته شود: خط تولید یک کارخانه، فرایند تحقیقاتی یک پروژه، ویژگی های محصولات تولیدی، گزارش عملکرد فنی یک مجموعه صنعتی، گزارش عملکرد مالی یک شرکت یا موسسه، معرفی یک مجموعه صنعتی یا خدماتی به مشتریان، ارائه ویژگی های ریز محصولات، روند پیشرفت یک پروژه ساختمانی و کاربردهای متنوع دیگر.

هدف از ساخت چنین فیلمی نشان دادن کیفیت تولید کالا و برجسته سازی نکات مثبت و چگونگی فرآیند تولید و نمایش آن برای افرادی است که امکان حضور و بازدید، از کارخانه برایشان فراهم نیست .

فیلم های صنعتی بیشتر برای ارائه در سمینارها و کنفرانس ها، ارائه در نمایشگاه ها، ارائه به رده های بالا تر مدیریتی و تصمیم گیری، ارائه به نمایندگی ها و مشتریان، و همچنین پخش در شبکه های تلویزیونی و فضای مجازی ساخته می شوند.

شرکت فیلمسازی دوربین نگار خلیج فارس، متشکل از نویسندگان و کارگردانان خلاق و آشنا با عرصه صنعت و تولید،حرفه ای ترین گروه های تصویر برداری، بهترین و مناسب ترین تجهیزات تولید فیلم مستند و تبلیغاتی ، آماده تولید با کیفیت فیلم های صنعتی با کاربردهای مختلف برای شرکتها و صنایع است.

 

 

 

 

 

مستند عملکرد:

 

مستند عملکرد به مستندی گفته می شود که به سفارش ادارات، سازمان ها، شهرداری ها یا شرکت ها ساخته می شود.

در این نوع مستند، معمولا فعالیت های صورت گرفته آن ارگان در دوره مشخص، به همراه مصاحبه با مدیران و دست اندرکاران به تصویر کشیده می شود.

شرکت دوربین نگار خلیج فارس آماده پذیرش پیشنهادهای ادارات، سازمان ها، شهرداری ها و شرکت ها جهت تهیه و تولید مستند عملکردی مد نظر این ادارات با بهترین کیفیت، جهت پخش از شبکه های سراسری یا ارسال به ادارات بالادستی یا وزارتخانه ها، می باشد.