Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

فعالیت عکس:

 

 

خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی شرکت دوربین نگار خلیج فارس عبارتند از:

عکاسی صنعتی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی پرتره

عکاسی همایش، جشنواره و سمینار

عکاسی زیر آب

عکاسی هوایی

یکی از روش های افزایش فروش و اعتبار دهی به محصولات و مشتریان , استفاده از عکاسی صنعتی از محصول در تبلیغات میباشد . در این راستا باید بهترین حالت ظاهر و محصول شما شناخته شود و بهترین عکس ممکن ارایه گردد . دوربین نگار خلیج فارس با دارا بودن برترین عکاسان حرفه ای و از بهترین تجهیزات عکس برداری روز دنیا میتواند عکس های فوق العاده زیبا از محصولات شرکت شما ارایه کند.

عکاسی معماری و دکوراسیون

امروزه تفکر در مورد تبلیغات بدون وجود هنر – صنعت عکاسی تقریباً غیر ممکن است . چه بسیارند طرح‌هایی که عکس به تنهایی و با چیدمان ساده به همراه متنی مختصر یا حتی با قرار دادن نشانه سازمان در گوشه کادر، تمام بار کار را بر دوش دارند. و یا ایده های خلاقانه‌ای که توسط مونتاژ و تلفیق دو یا چند عکس مناسب آفریده می‌شوند و تا سال‌ها در خاطر می‌مانند.

یک عکس خوب از یک کالا می‌تواند بیانگر زیبایی ظاهری و کارایی محصول باشد، و طرز استفاده از آن را آموزش می‌دهد و یا ما را به داشتن آن ترغیب می‌کند.

اما باید به خاطر داشت، صرف داشتن یک دوربین دیجیتال هیچ‌ کس عکاس نخواهد شد. شناخت نور، حجم و سایه‌ها، در کنار داشتن ایده های ناب، اضلاع مثلثی است که نوک آن به سمت محصول شما اشاره دارد و آن را در بین دیگر محصولات رقیب در کروشه قرار می‌دهد.